10.02.2009

« Непрямий наружний масаж серця   |   Гігієнічний масаж »

Масаж можна використовувати для оновлення взаємин, крім того, це прекрасний засіб спілкування, що надає можливість показати, як ви дорожите друг іншому. Дотик улюбленої людини може нести різну енергію: цілющу, грайливу, плотську або еротичну. Це прекрасний засіб краще дізнатися тіло партнера, удосконалювати його і насолоджуватися ім.

Ніщо не виражає відчуття яскравіше, ніж дотики. Масаж, який вам робить партнер, додає глибини вашим відносинам і сприяє різноманітності в сексуальному житті. Масаж голови можна легко перетворитися на еротичний. Хоча деякі прийоми еротичного масажу і відрізняються від звичайного, суть саме в чуттєвості ваших дотиків і у взаємопроникненні ваших енергій.
Цей масаж можна робити з ефірними маслами або без них.

Створюємо настрій

Види - Еротичний масаж Створюючи романтичну і інтимну обстановку, подумайте про щось м’яке і тепле. Свічки, подушки і відкритий вогонь - ось традиційний вибір для створення необхідної атмосфери. Якщо у вас немає каміна, включите посильніше опалювання. Використовуйте свої творчі здібності, щоб прикрасити кімнату квітами і тканинами.
Не забудьте про неголосну музику. Можна також запалити ароматичні палички або налити в світильник ефірне масло. Багато ароматів володіють плотською, збудливою дією.

Розпорошите в повітрі суміш ефірних масел, якою ви користуватиметеся під час масажу. Можна також налити її в курітельніцу для пахощів, щоб кімната наповнилася чудовим ароматом.

найпопулярнішими є сандалове дерево, жасмин, іланг-іланг, троянда і пачулі. У вас під рукою повинна бути достатня кількість рушників і ковдр. Необхідна також зручна поверхня - перина, футон, пледи або овечі шкури. І нарешті, надіньте щось вільне і зручне, але відповідне до романтичної обстановки.

Розслаблення


Tags: , , , , , , , ,

Види


Схожі записи